Mieszkaniec powiatu augustowskiego stracił 137 tysięcy złotych przez fałszywą giełdę. Oszuści znów zaatakowali💸
30-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego padł ofiarą internetowego oszustwa, tracąc blisko 137 tysięcy złotych. Skuszony obietnicą szybkiego zysku z inwestycji na rzekomej giełdzie, wpadł w pułapkę zastawioną przez przestępców. Sprawą zajmuje się policja, która apeluje o czujność i rozsądek w sieci.
17.07.2025 13:16