Pobrał aplikację i stracił 22 tysiące złotych! Suwalska policja ostrzega przed oszustwem "na zdalny pulpit"
Uwaga na fałszywych konsultantów banków! Mieszkaniec powiatu suwalskiego dał się oszukać przestępcom, którzy wykorzystali aplikację do zdalnej obsługi urządzenia.
09.05.2025 09:51
1