🍎 Suwałki ruszają z Programem Profilaktyki Nadwagi i Otyłości – inwestycja w zdrowie dzieci!
Od września 2025 r. Miasto Suwałki rozpoczyna realizację Programu Profilaktyki Nadwagi i Otyłości wśród uczniów klas IV szkół podstawowych. To kompleksowe działania, które potrwają do 2028 roku i mają na celu poprawę zdrowia oraz kondycji najmłodszych mieszkańców.
02.09.2025 09:56