Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach odniosła kolejny sportowy sukces. Podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskich Mistrzostw Polski Kettlebell Sport w Gdyni wywalczyła srebrny medal, zajmując drugie miejsce w swojej kategorii