Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

🥈 Suwalska policjantka wicemistrzynią Polski! Sierżant Wioleta Bujanowska zdobyła srebro w Kettlebell Sport

Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach odniosła kolejny sportowy sukces. Podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskich Mistrzostw Polski Kettlebell Sport w Gdyni wywalczyła srebrny medal, zajmując drugie miejsce w swojej kategorii
  • Źródło: https://suwalki.policja.gov.pl
🥈 Suwalska policjantka wicemistrzynią Polski! Sierżant Wioleta Bujanowska zdobyła srebro w Kettlebell Sport

Źródło: https://suwalki.policja.gov.pl

🏆 Sukces podczas mistrzostw w Gdyni

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych oraz Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport odbyły się 20 czerwca 2026 roku w Gdyni. W zawodach udział wzięli przedstawiciele różnych formacji mundurowych z całego kraju.

Wśród nich znalazła się sierżant Wioleta Bujanowska, policjantka suwalskiej drogówki, która po raz kolejny udowodniła swoją sportową klasę.

💪 258 powtórzeń w 12 minut

Podczas rywalizacji suwalska funkcjonariuszka przez 12 minut wykonywała ćwiczenia z odważnikiem kettlebell ważącym 16 kilogramów.

Efekt?

✅ 258 poprawnie wykonanych powtórzeń

✅ srebrny medal mistrzostw

✅ 2. miejsce w swojej kategorii

To wynik wymagający nie tylko ogromnej siły fizycznej, ale również doskonałej kondycji, koncentracji i wytrzymałości.

🚔 Na służbie i w sporcie daje z siebie wszystko

Na co dzień sierżant Wioleta Bujanowska pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na terenie miasta i powiatu suwalskiego.

Po zakończeniu służby nie rezygnuje jednak z aktywności. Sport jest jej wielką pasją, którą konsekwentnie rozwija, osiągając coraz lepsze wyniki na arenie krajowej.

👏 Gratulacje dla suwalskiej policjantki

Sukces Wiolety Bujanowskiej jest dowodem na to, że determinacja, systematyczna praca i sportowa pasja przynoszą efekty.

Zdobycie srebrnego medalu podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych to nie tylko osobiste osiągnięcie zawodniczki, ale także powód do dumy dla całej suwalskiej Policji.

Gratulujemy znakomitego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów – zarówno w służbie, jak i na sportowych arenach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: SUper !!!!!!!!! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:23 Źródło komentarza: MediaBoxy.pl – polska alternatywa dla Google Ads i AdSense zdobywa rynek reklam internetowych Autor komentarza: Darek Treść komentarza: A adres to jakaś tajemnica bo nie doczytałem Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:23 Źródło komentarza: Już dziś ! Otwarcie nowego lokalu przy ul. Mickiewicza 8 -„Suwalski Ziemniak” Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:15 Źródło komentarza: Trójstyk granic Polski, Litwy i Rosji – tam gdzie spotykają się trzy państwa Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:14 Źródło komentarza: Jezioro Hańcza – najgłębsze jezioro w Polsce z krystaliczną wodą Autor komentarza: :D Treść komentarza: Super :) Data dodania komentarza: 9.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: 🚴‍♂️🌍 Ponad 1500 kilometrów na rowerze przez Europę. Inspirujące spotkanie z Krzysztofem Olszewskim Autor komentarza: Mieszkaniec Białej Wody Treść komentarza: Trzeba być idiotą żeby tam tyle jechać, stoją co chwilę i każdy to wie. Dzień w dzień urządzają polowanie, ruszając z domu odpala się Janosika i zgłasza się tylko że stoją. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 18:01 Źródło komentarza: Jechał 186 km/h w Białej Wodzie. 26-latek stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem
Reklama