To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości obsługi podatników w regionie. Urząd Skarbowy w Suwałkach znalazł się w gronie laureatów 22. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Wyróżnienie przyznawane jest przez samych przedsiębiorców, którzy oceniają m.in. jakość obsługi, kompetencje pracowników oraz łatwość komunikacji z urzędem.