Podlascy policjanci nagrodzeni. Najlepsi patrolowcy, dzielnicowi i przewodnicy psów pojadą na finały ogólnopolskie
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkich eliminacji najważniejszych policyjnych konkursów. Wyróżnieni funkcjonariusze reprezentować będą województwo podlaskie podczas ogólnopolskich finałów zawodów dla patrolowców, dzielnicowych oraz przewodników psów służbowych.
Dzisiaj, 10:17