Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

🏆 Restauracja Sudavia ponownie ze Złotym Widelcem – kulinarny sukces w Suwałkach!

Restauracja Sudavia działająca przy Hotelu Szyszko w Suwałkach znów na podium! Po raz drugi z rzędu zdobyła prestiżowy Złoty Widelec, potwierdzając swoją pozycję wśród najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce. 🍽️👏

🍽️ Złoty Widelec ponownie dla Sudavii

Restauracja Sudavia, mieszcząca się przy Hotelu Szyszko w Suwałkach, po raz kolejny została uhonorowana Złotym Widelcem – jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskiej gastronomii. Kapituła konkursu doceniła wyjątkową jakość serwowanych potraw, profesjonalizm obsługi oraz dbałość o wysoki standard, który restauracja utrzymuje od lat.

👩‍🍳 Zespół z sercem i doświadczeniem

Sukces Sudavii to zasługa całego zespołu – doświadczonych i oddanych osób, które każdego dnia tworzą niezapomniane kulinarne doświadczenia. Na czele organizacji pracy w restauracji stoją Agnieszka, Natalia i Monika, których zaangażowanie i pasja mają kluczowy wpływ na codzienne funkcjonowanie lokalu.

🥂 Uroczyste wręczenie nagrody

Nagrodę w imieniu zespołu odebrał właściciel Tomasz Szyszko wraz z małżonką. – To ogromna radość, ale i motywacja do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za zaufanie – bez Was ten sukces nie byłby możliwy – podkreślili właściciele.

🌟 Miejsce, do którego się wraca

Restauracja Sudavia to nie tylko smaki, ale i atmosfera, która sprawia, że Goście wracają tu z przyjemnością – zarówno na rodzinne obiady, jak i eleganckie kolacje czy spotkania biznesowe.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: 9/12 zwycięzców nie jest z "podlasia" Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:14 Źródło komentarza: Młodzi siatkarze z Podlasia wywalczyli awans do finału w Gliwicach Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: No w tym artykule, akurat dobrze napisaliście, że prokorym nie reprezentuje województwa podlaskiego tylko, "podlasie". Cokolwiek to znaczy... Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: 🏛️ Marszałek Województwa Podlaskiego na Konwencie Marszałków w Opolu. O zdrowiu, kolei i przyszłości regionów Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: "Suwalszczyzna na turystycznej mapie Podlasia" Czy was popierdoliło do reszty? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:11 Źródło komentarza: 🚌 „Turystyczna Ósemka” wraca na wakacje. Nowa trasa pozwoli odkryć najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: Dla mieszkańców podlasia? Czyli mieszkańcy Suwałk nie mogą z tego skorzystać? To po co to w takim razie tu wstawiacie? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:10 Źródło komentarza: Mikrodotacje dla mieszkańców Podlasia. Do 7000 zł na lokalne inicjatywy w ramach programu „Podlaskie Lokalnie” Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: Sejny to nie podlasie... Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:08 Źródło komentarza: Zatrzymani w Sejnach. Organizowali nielegalne przekroczenia granicy Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: SUper !!!!!!!!! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:23 Źródło komentarza: MediaBoxy.pl – polska alternatywa dla Google Ads i AdSense zdobywa rynek reklam internetowych
Reklama