🚰 Odczyt wodomierzy w Nowej Wsi. Mieszkańcy proszeni o udostępnienie liczników
📢 Gmina Suwałki poinformowała o planowanym odczycie wodomierzy w miejscowości Nowa Wieś. Pracownicy będą przeprowadzać odczyty przez dwa dni – 24 i 25 czerwca 2026 roku. Mieszkańcy proszeni są o umożliwienie dostępu do liczników lub przekazanie stanu wodomierza w inny dostępny sposób.
Dzisiaj, 08:51