Ponad 50 młodych uczestników na wodzie. Zakończyła się II edycja programu „Pierwszy Ślizg” 🌊🎿
UKS NAWA Suwałki oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego zakończyli realizację II edycji programu „Pierwszy Ślizg”. Dzięki bezpłatnym zajęciom aż 51 dzieci i młodzieży mogło po raz pierwszy spróbować swoich sił w narciarstwie wodnym i poznać podstawy tej widowiskowej dyscypliny sportu. Dwudniowe szkolenie odbyło się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy wprowadzali uczestników w świat sportów wodnych i uczyli bezpiecznego korzystania ze sprzętu.
Dzisiaj, 09:52