Bezpieczeństwo zaczyna się w przedszkolu. Strażacy przeszkolili kilkaset dzieci z Suwalszczyzny 🚒👧👦
Kilkaset przedszkolaków z Suwałk i powiatu suwalskiego wzięło udział w programie edukacyjnym „Strażak w przedszkolu”. Przez cały rok szkolny 2025/2026 najmłodsi mieszkańcy regionu poznawali zasady bezpieczeństwa, uczyli się reagowania w sytuacjach zagrożenia oraz odkrywali tajniki pracy strażaków. Program realizowany był na terenie miasta Suwałki oraz powiatu suwalskiego i skierowany był do dzieci w wieku 5 i 6 lat.
Dzisiaj, 09:29