51 nowych funkcjonariuszy zasiliło Podlaski Oddział Straży Granicznej
Kolejni mieszkańcy regionu zdecydowali się związać swoją przyszłość ze służbą w Straży Granicznej. Do Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej dołączyło właśnie 51 nowych funkcjonariuszy, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji i rozpoczęli swoją drogę zawodową w jednej z najważniejszych formacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo granic państwa.
16.06.2026 13:34