Nadinspektor Kamil Borkowski pożegnał się ze sztandarem podlaskiej Policji
Po ponad dwóch latach kierowania podlaskim garnizonem Policji nadinspektor Kamil Borkowski uroczyście pożegnał się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Podczas uroczystej zbiórki nie zabrakło podziękowań, słów uznania oraz wspomnień dotyczących jego służby na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.
Dzisiaj, 14:38