🏛️ Marszałek Województwa Podlaskiego na Konwencie Marszałków w Opolu. O zdrowiu, kolei i przyszłości regionów
Marszałek Województwa Podlaskiego Łukasz Prokorym oraz członek zarządu województwa Bogdan Dyjuk reprezentują Podlaskie podczas II Posiedzenia Konwentu Marszałków Województw RP, które odbywa się w Opolu. Samorządowcy z całej Polski dyskutują o najważniejszych wyzwaniach stojących przed regionami – od ochrony zdrowia, przez transport kolejowy, po bezpieczeństwo państwa i przyszłość funduszy unijnych.
Dzisiaj, 09:18