Młodzi reprezentanci Sekcji Modelarstwa Lotniczego OSiR w Suwałkach odnieśli znakomity sukces podczas Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form dla Juniorów Młodszych. Zawody rozegrano w miniony weekend na terenie Aeroklubu Gliwickiego, a suwalscy zawodnicy wrócili do domu z kompletem medali i czołowymi lokatami.