W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, w Browarze Północnym w Suwałkach odbyły się IX Mistrzostwa Polski Północnej w Siłowaniu na Rękę o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Wydarzenie zgromadziło zawodników z różnych części kraju, którzy rywalizowali zarówno w kategorii amatorskiej, jak i profesjonalnej. Nie zabrakło widowiskowych pojedynków, emocjonujących vendett oraz dodatkowych konkurencji siłowych.