🌱 OZE w czterech gminach Podlaskiego. Milionowe inwestycje w energię odnawialną
Cztery gminy z województwa podlaskiego zrealizują kolejne inwestycje w odnawialne źródła energii. Umowy na dofinansowanie projektów podpisano we wtorek, 23 czerwca. Dzięki wsparciu unijnemu w Radziłowie, Kolnie, Miastkowie i Rajgrodzie powstaną instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz nowoczesne systemy ograniczające koszty funkcjonowania obiektów publicznych.
Dzisiaj, 09:38