⛵ Czterech młodych żeglarzy z Suwałk powołanych do Kadry Narodowej. Trwa zbiórka na wyjazd na Mistrzostwa Świata
⛵🏆 Ogromny sukces młodych sportowców z Suwałk! Czterech żeglarzy otrzymało powołanie do Kadry Narodowej i już wkrótce będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata w klasie Cadet. Przed nimi wyjątkowa sportowa przygoda, jednak udział w zawodach tej rangi wiąże się z wysokimi kosztami. Dlatego ruszyła zbiórka, która ma pomóc zawodnikom spełnić marzenie o starcie na światowym czempionacie.
Dzisiaj, 08:34