Po ponad dwóch latach kierowania podlaskim garnizonem Policji nadinspektor Kamil Borkowski uroczyście pożegnał się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Podczas uroczystej zbiórki nie zabrakło podziękowań, słów uznania oraz wspomnień dotyczących jego służby na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.