Bezpłatne USG tarczycy w Suwałkach. Ruszył nabór do projektu naukowego
Kobiety z Suwałk mogą skorzystać z bezpłatnego badania USG tarczycy w ramach projektu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Liczba miejsc jest ograniczona 🩺📩
13.05.2026 10:14