🚌 „Turystyczna Ósemka” wraca na wakacje. Nowa trasa pozwoli odkryć najpiękniejsze zakątki Suwalszczyzny
Dobra wiadomość dla mieszkańców regionu i turystów odwiedzających Podlasie. Wakacyjny projekt „Turystyczna Ósemka” wraca w rozszerzonej formule. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji na trasy wyjadą specjalne autobusy turystyczne, które pozwolą wygodnie zwiedzać najciekawsze miejsca województwa podlaskiego. Wśród nowości znalazła się trasa północna obejmująca Suwałki, Wigry, Sejny i Augustów.
Dzisiaj, 09:34