Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

🚔 37-latka miała ponad 3 promile alkoholu. Świadek powiadomił policję

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali 37-letnią kobietę, która miała kierować samochodem będąc pod silnym wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Choć kobieta zaprzeczała, że prowadziła pojazd, zeznania świadków wskazują na coś zupełnie innego.
  • Źródło: https://lomza.policja.gov.pl
🚔 37-latka miała ponad 3 promile alkoholu. Świadek powiadomił policję

Źródło: https://lomza.policja.gov.pl

📞 Świadek zauważył niepokojącą sytuację

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 19. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie od świadka, który zauważył kobietę spożywającą alkohol, a następnie wsiadającą za kierownicę samochodu.

Według zgłoszenia kobieta miała poruszać się Oplem z miejscowości Konarzyce w kierunku Łomży. Informacja została natychmiast przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

🚓 Policjanci szybko odnaleźli pojazd

Zaledwie kilka minut później funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli wskazany samochód na jednej z ulic Łomży.

Przy aucie znajdowała się kobieta, która miała wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Jak ustalili mundurowi, była to 37-letnia właścicielka pojazdu, mieszkanka gminy Łomża.

🍺 Ponad 3 promile alkoholu

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

37-latka próbowała przekonać policjantów, że nie prowadziła samochodu. Jej tłumaczenia nie pokrywały się jednak z relacjami świadków, którzy wcześniej obserwowali jej zachowanie.

🚗 Straciła prawo jazdy i samochód

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Samochód został odholowany na parking strzeżony, natomiast 37-latka trafiła do policyjnej celi, gdzie spędziła noc.

⚖️ Grozi jej do 3 lat więzienia

Po wytrzeźwieniu kobieta zostanie przesłuchana, a śledczy ustalą dokładny zakres jej odpowiedzialności karnej.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mieszkanki gminy Łomża zdecyduje sąd.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: SUper !!!!!!!!! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:23 Źródło komentarza: MediaBoxy.pl – polska alternatywa dla Google Ads i AdSense zdobywa rynek reklam internetowych Autor komentarza: Darek Treść komentarza: A adres to jakaś tajemnica bo nie doczytałem Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:23 Źródło komentarza: Już dziś ! Otwarcie nowego lokalu przy ul. Mickiewicza 8 -„Suwalski Ziemniak” Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:15 Źródło komentarza: Trójstyk granic Polski, Litwy i Rosji – tam gdzie spotykają się trzy państwa Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:14 Źródło komentarza: Jezioro Hańcza – najgłębsze jezioro w Polsce z krystaliczną wodą Autor komentarza: :D Treść komentarza: Super :) Data dodania komentarza: 9.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: 🚴‍♂️🌍 Ponad 1500 kilometrów na rowerze przez Europę. Inspirujące spotkanie z Krzysztofem Olszewskim Autor komentarza: Mieszkaniec Białej Wody Treść komentarza: Trzeba być idiotą żeby tam tyle jechać, stoją co chwilę i każdy to wie. Dzień w dzień urządzają polowanie, ruszając z domu odpala się Janosika i zgłasza się tylko że stoją. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 18:01 Źródło komentarza: Jechał 186 km/h w Białej Wodzie. 26-latek stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem
Reklama