Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Turniej Piłkarskich Przedszkolaków za nami. Stadion w Suwałkach opanowały dziecięce emocje

Setki najmłodszych zawodników, mnóstwo uśmiechu i sportowej zabawy. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach odbył się Turniej Piłkarskich Przedszkolaków z udziałem 16 suwalskich przedszkoli.

⚽ Piłkarskie święto najmłodszych

Stadion Lekkoatletyczny im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach zamienił się dziś w arenę pełną dziecięcej radości i sportowych emocji. Odbyła się kolejna edycja Turnieju Piłkarskich Przedszkolaków organizowanego przez Football Academy Suwałki oraz Football Baby Suwałki.

W wydarzeniu udział wzięło 16 suwalskich przedszkoli. Młodzi zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, a przede wszystkim aktywnie spędzić czas i wspólnie cieszyć się grą w piłkę nożną.

🏆 Każdy był zwycięzcą

Podobnie jak w poprzednich edycjach, organizatorzy postawili przede wszystkim na dobrą zabawę. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej ani nie wyłaniano zwycięzców i przegranych.

Najważniejsze były uśmiechy dzieci, integracja oraz rozwijanie sportowej pasji już od najmłodszych lat.

🥅 Funino i mnóstwo goli

Spotkania rozgrywano w formule Funino, która pozwala najmłodszym zawodnikom na częstszy kontakt z piłką i większą aktywność podczas gry.

Na stadionie przygotowano osiem boisk oraz 32 bramki. Dzięki temu przez cały czas trwania wydarzenia nie brakowało akcji, bramek i sportowych emocji.

👏 Rodzice i kibice wspierali najmłodszych

Turniej przyciągnął także liczne grono rodziców, opiekunów i mieszkańców, którzy głośno dopingowali młodych piłkarzy. Wspólne kibicowanie stworzyło wyjątkową atmosferę i sprawiło, że wydarzenie stało się prawdziwym świętem dziecięcego sportu w Suwałkach.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anonim Treść komentarza: SUper !!!!!!!!! Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:23 Źródło komentarza: MediaBoxy.pl – polska alternatywa dla Google Ads i AdSense zdobywa rynek reklam internetowych Autor komentarza: Darek Treść komentarza: A adres to jakaś tajemnica bo nie doczytałem Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:23 Źródło komentarza: Już dziś ! Otwarcie nowego lokalu przy ul. Mickiewicza 8 -„Suwalski Ziemniak” Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:15 Źródło komentarza: Trójstyk granic Polski, Litwy i Rosji – tam gdzie spotykają się trzy państwa Autor komentarza: Janek Treść komentarza: Sękacz i mrowisko są suwalskie i nie mają związku z podlasiem. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 10:14 Źródło komentarza: Jezioro Hańcza – najgłębsze jezioro w Polsce z krystaliczną wodą Autor komentarza: :D Treść komentarza: Super :) Data dodania komentarza: 9.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: 🚴‍♂️🌍 Ponad 1500 kilometrów na rowerze przez Europę. Inspirujące spotkanie z Krzysztofem Olszewskim Autor komentarza: Mieszkaniec Białej Wody Treść komentarza: Trzeba być idiotą żeby tam tyle jechać, stoją co chwilę i każdy to wie. Dzień w dzień urządzają polowanie, ruszając z domu odpala się Janosika i zgłasza się tylko że stoją. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 18:01 Źródło komentarza: Jechał 186 km/h w Białej Wodzie. 26-latek stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem
Reklama